V4 Audit oferuje usługi audytorskie oraz profesjonalne doradztwo w zakresie kontroli wewnętrznych. Obecnie V4 Audit świadczy swoje usługi przede wszystkim w Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech.

Świadczenie usług audytorskich w każdym kraju podlega określonym przepisom. Nasz zespół certyfikowanych audytorów dzięki wykorzystaniu fachowej wiedzy, bazującej na przepisach krajowych, jest w stanie przeprowadzić audyt wszystkich firm klienta, które mają swoją siedzibę w krajach Grupy Wyszehradzkiej. Dzięki współpracy prowadzonej w jednym kraju, możliwa jest identyfikacja modelu działalności gospodarczej klienta, co sprawia, że prowadzenie audytu, biorąc pod uwagę obciążenia administracyjne oraz komunikację z klientami w pozostałych państwach, jest znacznie ułatwione.

V4 Audit świadczy usługi szerokiemu gronu klientów, począwszy od małych i średnich firm, przez wielkie międzynarodowe koncerny, na organach publicznych oraz samorządach kończąc. Poza bieżącym doradztwem, V4 Audit we współpracy z naszymi doradcami podatkowymi i prawnymi, świadczy również usługi analityczne oraz prowadzi konsultacje w zakresie zmian formy prawnej, fuzji oraz przejęć.

Jednakże tym, co nas wyróżnia, jest przede wszystkim profesjonalizm świadczonych usług oraz indywidualne podejście do klienta, przy równoczesnym zachowaniu wszelkich norm etycznych i niezależności.